levné cestování - stopover na letišti

O nás a naší ideologii

Jsme 2 kamarádi – Markéta a Jirka z vysoké, kteří společně začali cestovat v roce 2010. Cestování milujeme. Čas od času sbalíme batoh a vyrazíme za dobrodružstvím. Když jsme na cestách, chceme navštívit více destinací, za co nejnižší cenu. Rádi se dělíme o tipy na levné cestování, akční letenky a o různé zajímavé kombinace letenek z ČR a blízkého okolí. Žili jsme necelý rok ve Španělsku a Madrid je pro nás něco jako druhý domov. Každý rok se sem rádi vracíme.

Často zde naleznete odkaz na Flightics.com – spolupracujeme totiž s českým vyhledávačem levných letenek, který je zaměřen na vyhledávání unikátních tripů po Evropě. Flightics.com je skvělým pomocníkem pro poznávání více měst v Evropě, za co nejméně peněz. Usnadní Vám také samotné hledávání letenek na kdykoliv, projde celé měsíce a vyhledává Vám co nejlevnější letenky. Dobu pobytu si můžete v každé destinaci nastavit tak, abyste si návštevu velkoměsta užili podle svých představ. Zajistí za Vás také online odbavení a pár dní před odletem Vám zašlou palubní letenky na email. Nemusíte se tak o nic starat. Navíc mají podporu 24/7.

Některé naše multi-city tripy po Evropě a Asii, které jsme uskutečnili:

Praha – Londýn – Dublin – Liverpool – Amsterdam – Praha (kombinace WizzAir, Ryanair and Easyjet)

Praha – Dubai – Manila – Bali – Yogyakarta – Kuala Lumpur – Bangkok – Kodaň – Praha
První myšlenkou této cesty byly extra levné letenky z Dubaje do Manily s Cebu Pacific. Na této cestě jsme spojili mnoho nízkonákladových leteckých společností. Letěli jsme se SmartWings, Cebu Pacific, Lion Air, AirAsia, Norwegian a Easyjet.

Brno – Řím – Londýn – Paříž – Praha (WizzAir, Ryanair a Transavia)

Navštívené destinace: Patagonie, Island, Filipíny, Jamajka, Bali, Západ a Východ USA, Velká Británie, Irsko, Itálie, Španělsko, Francie a celkově většina EU

Plánované cesty: Portugalsko, Peru, Panama, Nový Zéland

Kontaktujte nás

Pokud byste se chtěli na něco zeptat, máte nějaké připomínky či nabídky spolupráce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: admin@obletsvet.cz či na Facebooku – @Obleť Svět. Děkujeme!

Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz